0 POZYCJI
KOSZYK PUSTY

darmowa dostawa

Literatura kobieca

Znaleziono:  4985 pozycji
Przeglądaj: 
Sortuj według:
  • Popularność rosnąco
  • Popularność malejąco
  • Od najstarszych
  • Od najnowszych
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Tytuł od A do Z
  • Tytuł od Z do A
  • Autor od A do Z
  • Autor od Z do A
  • Wydawca od A do Z
  • Wydawca od Z do A
Popularność malejąco
Wyświetl:
  • 25
  • 40
  • 60
25
- 34 %

Biorę sobie ciebie

Książka (miękka)
23,27 zł 35,00 zł
Do koszyka
- 34 %

Biorę sobie ciebie

Autor: Eliza Kennedy
Błyskotliwie napisany, niewiarygodnie dowcipny debiut, od którego nie można się oderwać, z jedną z najbardziej przekonujących i żywiołowych narratorek od czasu Bridget Jones! Poznajcie Lily ...
 
23,27 zł 35,00 zł
Do koszyka Zobacz więcej

Dobry uczynek

Książka (miękka)
28,08 zł 36,00 zł
Do koszyka

Dobry uczynek

Autor: Lucy Dillon
Co możesz zrobić, żeby świat był lepszym miejscem? Pełna życia, bez reszty wciągająca powieść o przyjaźni, tajemnicach i dobroci nieznajomych, pióra bestsellerowej autorki „Policz do s...
 
28,08 zł 36,00 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 34 %

Nikt nie może się dowiedzieć

Wydawca: Lucky
Nigdy nie jest zbyt późno na odzyskanie skradzionego szczęścia ...W młodości Ola straciła nie tylko ukochanego chłopaka, który zostawił ją bez słowa wyjaśnienia. Straciła ...
 
19,12 zł 29,00 zł
Do koszyka Zobacz więcej

Nowy rozdział

Książka (miękka)
29,64 zł 38,00 zł
Do koszyka

Nowy rozdział

Alice Pearse myślała, że będzie żyła długo i szczęśliwie… Później uświadomiła sobie, że trafiła do niewłaściwej opowieści.Pełni wiele funkcji (nigdy nie nazywa tego „nosze...
 
29,64 zł 38,00 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 29 %

Ścigany

Książka (miękka ze skrzydełkami)
28,43 zł 39,90 zł
Do koszyka
- 29 %

Ścigany

Wydawca: Znak
Nowa książka bestselerowej Katarzyny Michalak i początek zupełnie nowej historii. Danka i Hubert to dwoje życiowych straceńców. Byli przekonani, że nic dobrego ich nie czeka. Aż ...
 
28,43 zł 39,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 11 %

Tańcząca w ogniu Część 1

Cykl Żywioły Tom 2

Autor: Magda Mila
Wydawca: HabaneroBooks
Singielka, która nie uznaje związków i szuka spełnienia w przypadkowych przygodach.On - wieczny chłopiec, dla którego życie jest nieustającą imprezą.Uległa i domina...
 
31,05 zł 35,00 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 30 %

Pocieszki

Książka (twarda)
31,59 zł 44,90 zł
Do koszyka
- 30 %

Pocieszki

Wydawca: Literackie
Opowieści z życia wzięte i życiu poświęcone – Pocieszki – nowa książka Katarzyny Grocholi!Chcesz mieć lepszy dzień? A może miesiąc?A może wystarczy pocieszka na każdy tydzie...
 
31,59 zł 44,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 29 %

Pani Fletcher

Książka (miękka ze skrzydełkami)
28,43 zł 39,90 zł
Do koszyka
- 29 %

Pani Fletcher

Autor: Tom Perrotta
Wydawca: Znak
Doskonała lektura dla fanów WIELKICH KŁAMSTEWEK i GOTOWYCH NA WSZYSTKOPieprzna, na wskroś nowoczesna opowieść o życiowych błędach, które chcemy zapamięta...
 
28,43 zł 39,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 29 %

Magda M. Ciąg dalszy nastąpił

Książka (miękka ze skrzydełkami)
28,43 zł 39,90 zł
Do koszyka
- 29 %

Magda M. Ciąg dalszy nastąpił

Wydawca: Znak
Ten poranek miał być jak wiele ich wspólnych poranków. Jednocześnie uroczy i przewidywalny.Piotr czekał, aż przyjdzie do niego pod prysznic. Wiedziała, że będzie jej wybijał bot...
 
28,43 zł 39,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 35 %

Arabski syn

Książka (miękka)
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka
- 35 %

Arabski syn

Autor: Tanya Valko
Akcja powieści toczy się na Bliskim Wschodzie - w Syrii, Arabii Saudyjskiej, Katarze, Emiratach Arabskich, Libanie i Jordanii. Świat niesamowitego bogactwa i władzy, ale też nędzy i rozpaczy. Życie...
 
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 34 %

Jedyna

Książka (miękka)
15,79 zł 24,00 zł
Do koszyka
- 34 %

Jedyna

Wydawca: Novae Res
Jeśli odchodzi ktoś, kogo kochałeś, pozwól mu odejść i zacznij żyć na nowo.Ta książka to krótka historia miłości, która trwała latami. To świadectwo wielkiej tęskno...
 
15,79 zł 24,00 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 28 %

Może kiedyś, innym razem

Książka (miękka ze skrzydełkami)
26,48 zł 36,90 zł
Do koszyka
- 28 %

Może kiedyś, innym razem

Wydawca: Czwarta Strona
Anna, właścicielka pensjonatu i stadniny koni w Miętach, nie może ułożyć sobie życia. Niepowodzenie w zawodach i rozterki sercowe to dopiero początek. Rodzinne historie sprzed lat, które zaw...
 
26,48 zł 36,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 33 %

Konsekwencje namiętności

Autor: Aleatha Romig
Wydawca: Pascal
Kolejna bestsellerowa książka Aleathy Romig!Czy utracone zaufanie można odbudować? Podziwiał ją coraz bardziej. Wbrew oczekiwaniom rozkwitała. Wciąż dostosowywała się do jego reguł. To jednak...
 
13,41 zł 19,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 26 %

Ławeczka pod bzem

Książka (miękka)
11,04 zł 14,90 zł
Do koszyka
- 26 %

Ławeczka pod bzem

Wydawca: Czwarta Strona
Wyobraź sobie, że wygrywasz 20 milionów… Czy pieniądze sprawią, że zapomnisz o szczerej przyjaźni i uczuciach?Gdy Iga i Agata wypełniają kupony Lotto, obiecują sobie, że w...
 
11,04 zł 14,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 33 %

Konsekwencje pożądania

Autor: Aleatha Romig
Wydawca: Pascal
Claire Nichols, dwudziestokilkuletnia barmanka, zostaje porwana przez tajemniczego, nieznanego jej milionera. Przetrzymywana w luksusowej willi, aby przetrwać musi stosować się do reguł jakie nałoż...
 
13,32 zł 19,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej

Noc Kupały

Książka (miękka)
27,29 zł 34,99 zł
Do koszyka

Noc Kupały

Wydawca: W.A.B.
Zazdrość, zdrada i kwiat paproci. Czy młoda szeptucha ocali miłość do Mieszka? Zbliżają się obchody Nocy Kupały. Niedługo wypełni się przeznaczenie Gosi, a tymczasem w związek jej ...
 
27,29 zł 34,99 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 29 %

Wszystkie moje kobiety

Książka (miękka ze skrzydełkami)
30,57 zł 42,90 zł
Do koszyka
- 29 %

Wszystkie moje kobiety

Wydawca: Znak
Wszystko da się wyjaśnić. Zapisać w liczbach i równaniach. Życiem rządzą prawdopodobieństwo, logika i udowadnialne twierdzenia. Przynajmniej jemu, naukowcowi, tak się wydawało, dopóki...
 
30,57 zł 42,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej

Witaj w domu Kochanie

Książka (miękka)
14,30 zł 14,90 zł
Do koszyka

Witaj w domu Kochanie

Wydawca: Pascal
Anna, kobieta sukcesu, kupuje luksusowy dom w podwarszawskiej miejscowości. Jej wymarzone miejsce na ziemi okazuje się jednak pułapką… Z przerażeniem odkrywa kolejne ślady intruza. Kto narus...
 
14,30 zł 14,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej

Dopóki śmierć nas nie połączy

Czy można przełamać klątwę dzieciństwa? Małgorzata wyprowadza się z rodzinnej wsi do dużego miasta, gdzie ciężko pracuje, by zostać „kimś”. Jest dziewczyną wyjątkowo piękną, co w połąc...
 
26,52 zł 34,00 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 12 %

Konsekwencje pragnień

Książka (miękka)
17,52 zł 19,90 zł
Do koszyka
- 12 %

Konsekwencje pragnień

Autor: Aleatha Romig
Wydawca: Pascal
Czy o przeszłości da się zapomnieć? Kochał ją wbrew sobie. Jej uległość go zachwycała. Nie spodziewał się jednak, że jest tak silna. Najpierw więzieniem Claire Nichols był luksusowy apartament, w k...
 
17,52 zł 19,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 29 %

W żywe oczy

Książka (miękka ze skrzydełkami)
28,43 zł 39,90 zł
Do koszyka
- 29 %

W żywe oczy

Autor: J.P. Delaney
Wydawca: Otwarte
Spotkał ją. Uwierzył jej. Nie powinien.Nawiąż rozmowę z wyznaczonym mężczyzną.Nie bądź za szybko bezpośrednia.To on musi złożyć propozycję, a nie na odwrót.Zare...
 
28,43 zł 39,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 25 %

Opowieść o jednej znajomości

Książka (miękka ze skrzydełkami)
17,20 zł 23,00 zł
Do koszyka
- 25 %

Opowieść o jednej znajomości

Wydawca: Novae Res
"Świat jest pełen znaków – musisz tylko nauczyć się je odczytywaćOlga to młoda kobieta, która dzień po dniu stara się zmieniać na lepsze. Kiedy nieoczekiwanie t...
 
17,20 zł 23,00 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 24 %

Anioł stróż

Książka (miękka ze skrzydełkami)
27,70 zł 36,50 zł
Do koszyka
- 24 %

Anioł stróż

Wydawca: Albatros
Julie zostaje wdową w wieku dwudziestu pięciu lat. Wraz z listem pożegnalnym od męża, w który Jim obiecuje jej, że bedzie jej aniołem stróżem, otrzymuje nieoczekiwany prezent - niemie...
 
27,70 zł 36,50 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 35 %

Wiedźmy na gigancie

Wydawca: Lucky
Personel świetnie prosperującej agencji literackiej TERCET, nazywany przez środowisko autorskie wiedźmami, popada w konflikt z początkującym autorem Adamem Grandzikiem. Ten poprzysięga zemstę. I ot...
 
23,84 zł 36,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 35 %

Nieczuły rozpustnik

Książka (miękka)
23,40 zł 36,00 zł
Do koszyka
- 35 %

Nieczuły rozpustnik

Autor: Lisa Kleypas
Devon Ravenel, czarujący londyński rozpustnik i hulaka, odziedziczył właśnie majątek i hrabiowski tytuł. Ten niespodziewany awans niesie jednak za sobą przykre zadania i obowiązki… oraz spor...
 
23,40 zł 36,00 zł
Do koszyka Zobacz więcej
Znaleziono:  4985 pozycji
Przeglądaj: 
Sortuj według:
  • Popularność rosnąco
  • Popularność malejąco
  • Od najstarszych
  • Od najnowszych
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Tytuł od A do Z
  • Tytuł od Z do A
  • Autor od A do Z
  • Autor od Z do A
  • Wydawca od A do Z
  • Wydawca od Z do A
Popularność malejąco
Wyświetl:
  • 25
  • 40
  • 60
25
 
Uwaga: Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.