0 POZYCJI
KOSZYK PUSTY
NOWOŚĆ

Ocean to pikuś (Audiobook na CD)

0.00  (0 ocen)
 Sprawdź recenzje
29,89 zł
25,29 zł
Cena zawiera podatek VAT.
Oszczędzasz 4,60 zł
Stan magazynowy:
Duża ilość
Wysyłka:
24h
Dostawa
Produkt posiadamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze.
Uwaga! Całkowity czas oczekiwania na zamówienie = czas wysyłki podany na stronie każdego produktu + dostawa przez przewoźnika.
Podane terminy dotyczą dni roboczych (poniedziałek-piątek, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
Cennik dostaw
Cennik dostaw
Paczki dostarczamy wyłącznie na terenie Polski.
Dla zamówień opłaconych z góry już od 150 zł oferujemy dostawę GRATIS!
Płatność elektroniczna (PayU)
Kiosk RUCHu
6,75 zł
Odbiór w księgarni partnerskiej
3,95 zł
Poczta Polska - odbiór w urzędzie
7,75 zł
Paczkomaty InPost9,75 zł
Kurier pocztowy
10,75 zł
Kurier11,75 zł
Płatność za pobraniem
Poczta Polska - odbiór w urzędzie
10,75 zł
Kurier pocztowy13,75 zł
Kurier14,75 zł
Dodaj do schowka

Ocean to pikuś

Ocean to pikuś zabiera nas w zuchwały rejs kajakiem przez Atlantyk. To oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o Aleksandrze Dobie, pełnym optymizmu i pogody ducha marzycielu, który w 2010 roku jako pierwszy człowiek na świecie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent.

Czyta Miłogost Reczek

  • Kategorie:
    1. Audiobooki na CD »
    2. Literatura dziecięca
  • Język wydania: polski
  • ISBN: 9788394347734
  • EAN: 9788394347734
  • Wymiary: 14.0x12.5cm
  • Waga: 0.07kg
  • Czas trwania: 1:34:00
  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Paczka w RUCHu - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w urzędzie Poczty Polskiej - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa Pocztą Polską - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w Paczkomacie InPost - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa kurierem - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór własny w księgarni PWN - dostawa 3 dni robocze
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).

Inni Klienci oglądali również

29,60 zł 29,90 zł
Do koszyka

O tobie mówi bajka

Słuchanie opowieści jest najstarszym sposobem opisywania i poznawania świata. Antropologowie twierdzą, że kiedy ludzie zebrali sie wokół ogniska i zaczęli przekazywać sobie historie, rozpoczęła sie cywilizacja intelektualna naszego gatunku. Baśn...
18,83 zł 26,90 zł
Do koszyka

Awantura o Basię

Z pokolenia na pokolenie "Awantura o Basię" nieodmiennie bawi, śmieszy, ale też wyciska łzy z oczu. Ta ulubiona lektura dziewcząt również chłopców może porwać interesującym wątkiem sensacyjnym oraz zabawnymi scenami i wsze...
13,05 zł 15,75 zł
Do koszyka

Myślenie według wartości o kształceniu akademickim i sytuacjach społecznych

"Niniejsza książka jest zbiorem artykułów, które nie mieściły się w moich głównych pracach. Są to drobiazgi, w których notowałem swoje spostrzeżenia na temat problemów codzienności w ciągu ostatnich dziesięciu la...
17,92 zł 22,40 zł
Do koszyka

Śniąc o potędze

Niewiele osób wie, że przed drugą wojną światową kwitł w Polsce gatunek literacki, który dziś nazywamy historiami alternatywnymi. Rodzimi literaci stawiali pytanie, co by było gdyby i odnosili je do problemów, którymi żyli; ...
7,09 zł 12,99 zł
Do koszyka

Kolorujmy razem Ocean i ogród

Szukasz idealnego sposobu na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem? Brakuje Ci pomysłów, co mogłabyś robić z pociechą, by była to doskonała zabawa dla Was obojga? Odkryj kolorowanki z serii Kolorujmy razem. To idealne połączenie...
22,80 zł 24,00 zł
Do koszyka

Życie to podróż, to ocean. Z Julią Hartwig rozmawia Artur Cieślar

W jej wierszach nie ma rozdzierania szat ani rozterek tak charakterystycznych dla niektórych poetów niepogodzonych ze światem, Bogiem, Absolutem, ze sobą wreszcie. Poetka dostrzega świat w odsłonach piękna, ale i jego marności. Przyjmuje ...
30,59 zł 30,90 zł
Do koszyka

Noc nad oceanem

Latem 1939 firma Pan American otworzyła regularne połączenie lotnicze pomiędzy USA a Europą, obsługiwane przez samoloty typu Boeing 314. Te wielkie łodzie latające nazywane Kliprami, zapewniały pasażerom szybki przelot przez Atlantyk i podróż w ...
32,92 zł 36,00 zł
Do koszyka

A Boy Called Ocean

One boy stranded at sea. One girl back on land. One ocean between them. The only thing willing him to survive is the thought of her. A romance with bite, perfect for fans of Jandy Nelson and Nicola Yoon.Sometimes you have to lose your...
27,67 zł 27,95 zł
Do koszyka

Saga o kotołaku Tom 5 Ksin koczownik

Wielki powrót kultowej „Sagi o kotołaku”! W tym tomie Konrad T. Lewandowski łamie konwencję fantasy i przenosi swojego bohatera z Międzykontynentu w ponadczasową przestrzeń mitu. Po magicznym rozdwojeniu druga, wolna od klątwy osobow...

Recenzje

DODAJ RECENZJĘ
Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!
 
Uwaga: Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.