0 POZYCJI
KOSZYK PUSTY
NOWOŚĆ

Run Away (Miękka)

0.00  (0 ocen)
 Sprawdź recenzje
  • Wydanie: 2019

  • Autor: Harlan Coben

  • Wydawca: Arrow

  • Typ oprawy: miękka

  • Data premiery: 18.10.2019

Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Run Away

YOUR DAUGHTER IS MISSING.
YOU'LL RISK ANYTHING TO FIND HER.

And then you see her, frightened and clearly in trouble.

You approach her, beg her to come home.

SHE RUNS.

You follow her into a dark, dangerous world where no-one is safe and murder is commonplace.

NOW IT'S YOUR LIFE ON THE LINE…

  • Kategorie:
    1. Książki »
    2. Beletrystyka »
    3. Sensacja, thriller, kryminał
    1. Książki »
    2. Literatura piękna »
    3. Powieści i opowiadania »
    4. Powieści
  • Język wydania: angielski
  • ISBN: 9781784751180
  • EAN: 9781784751180
  • Liczba stron: 338
  • Wymiary: 11.0x18.0cm
  • Waga: 0.21kg
  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Paczka w RUCHu - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w urzędzie Poczty Polskiej - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa Pocztą Polską - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w Paczkomacie InPost - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa kurierem - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór własny w księgarni PWN - dostawa 3 dni robocze
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).

Inne autora

Inne z kategorii

Inne wydawcy

Inni Klienci oglądali również

36,41 zł 46,00 zł
Do koszyka

Zarządzanie organizacją turystyczną

Turystyka jest tą dziedziną działalności człowieka, która najbardziej zbliża narody świata, pozwala na bezpośrednią konfrontację różnych postaw i światopoglądów i zdecydowanie ułatwia proces globalizacji. Jest ona przedmiotem zaint...
10,18 zł 14,00 zł
Do koszyka

Come and Get Us

Miranda Cooper's life takes a terrifying turn when an SUV deliberately runs her and her husband off a desolate Arizona road. With her husband badly wounded, she must run for help alone as his cryptic parting words echo in her head: 'Be careful who you ...
25,59 zł 37,80 zł
Do koszyka

Anything is Possible

An unforgettable cast of small-town characters copes with love and loss from the No. 1 New York Times bestselling and Man Booker long-listed author of My Name is Lucy BartonRecalling Olive Kitteridge in its richness, structure, and complexi...
26,95 zł 31,50 zł
Do koszyka

Słonie w ogrodzie

Nominacja do nagrody Swiss Book Prize 2016.Po niespodziewanej śmierci ojca bohaterka traci grunt pod nogami. Przez rok żyje jak we mgle, chodzi na przypadkowe wykłady na uniwersytecie, jeździ pociągiem po Szwajcarii, aby odwiedzić miejsca, ...
24,85 zł 44,99 zł
Do koszyka

Run Away

Jak daleko się posuniesz, by ocalić swoje marzenia?Wychowywana przez samotną matkę alkoholiczkę Etinet Winston nigdy nie była grzeczną nastolatką. W końcu jednak udało się jej wyjść na prostą: dziewczyna za chwilę ma rozpocząć studia na pre...
24,35 zł 35,96 zł
Do koszyka

I Looked Away

From the Sunday Times bestselling author of My Husband's Wife, comes a beautifully written psycholgocial thriller for fans of Lisa Jewell and Clare Mackintosh.Every Monday, 49-year-old Ellie looks after her grandson Josh. She loves him more...
42,19 zł 54,00 zł
Do koszyka

Making Money

Whoever said you can't fool an honest man wasn't one'The Royal Bank is facing a crisis, and it's time for a change of management. Who would not wish for that job?It's a job for life. But, as former con-man Moist von Lipwig is le...
24,52 zł 39,90 zł
Do koszyka

Devlin

Nawet Rosie Herpin, która para się polowaniem na duchy, nie jest w stanie przewidzieć spotkania dwójki żałobników, przez co zbliża się do sławnego i uwodzicielskiego Devlina de Vincenta. Wszyscy w Nowym Orleanie wiedzą, że spadkobierca rodzinnej klątwy...
21,09 zł 26,32 zł
Do koszyka

Kalendarz 2020 Narcissus Swing Away dzienny

Kalendarz książkowy marki Narcissus. Wzór okładki jest kontynuacją naszych notesów Gee oraz zeszytów.Kalendarz posiada układ dzienny czyli 1 dzień na stronie, kalendarium, plan miesiąca, harmonogram, miejsce na notatki....

Recenzje

DODAJ RECENZJĘ
Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!
 
Uwaga: Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.