0 POZYCJI
KOSZYK PUSTY
gratis

Lars Kepler

Znaleziono:  31 pozycji
Przeglądaj: 
Sortuj według:
  • Popularność rosnąco
  • Popularność malejąco
  • Od najstarszych
  • Od najnowszych
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Tytuł od A do Z
  • Tytuł od Z do A
  • Autor od A do Z
  • Autor od Z do A
  • Wydawca od A do Z
  • Wydawca od Z do A
Od najnowszych
Wyświetl:
  • 25
  • 40
  • 60
25
- 35 %

Hunter

Książka (miękka)
24,75 zł 33,00 zł
Do koszyka
- 35 %

Hunter

Autor: Lars Kepler
Wydawca: HarperCollins
You are his prey…The sixth gripping thriller in Lars Kepler’s bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.There&rsq...
 
24,75 zł 33,00 zł
Do koszyka Zobacz więcej

Łazarz

eBook (epub, mobi)
31,92 zł
Do koszyka

Łazarz

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Dolnośląskie
Niektórzy zmartwychwstanie określiliby mianem cudu, inni – koszmaru. Martwy mężczyzna zostaje znaleziony w swoim apartamencie w Oslo, a w jego zamrażarce policjanci z przerażeniem odkr...
- 15 %

Łazarz, Joona Linna 7

Książka (miękka)
33,75 zł 39,90 zł
Do koszyka
- 15 %

Łazarz

Joona Linna 7

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Dolnośląskie
W apartamencie w Oslo zostaje znaleziony martwy mężczyzna. Po otwarciu zamrażarki oczom policjantów ukazuje się przerażający widok – ofiara okazuje się profanatorem zwłok. Kilka ...
 
33,75 zł 39,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej

Łowca

eBook (epub, mobi)
31,60 zł 31,92 zł
Do koszyka

Łowca

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Dolnośląskie
Po dwóch latach spędzonych w pilnie strzeżonym więzieniu Joona Linna, były komisarz sztokholmskiej policji, zostaje poproszony o pomoc w ujęciu zabójcy znanej osobistości. Czy zbrodni...
 
31,60 zł 31,92 zł
Do koszyka Zobacz więcej

Hipnotyzer

eBook (epub, mobi)
31,60 zł 31,92 zł
Do koszyka

Hipnotyzer

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Dolnośląskie
W szwedzkim miasteczku Tumba dochodzi do brutalnej zbrodni – na oczach nastolatka zostają zamordowane matka i młodsza siostra. On sam doznaje poważnych obrażeń. Jest w szoku, co uniemożliwia ...
 
31,60 zł 31,92 zł
Do koszyka Zobacz więcej

Kontrakt Paganiniego

eBook (epub, mobi)
31,60 zł 31,92 zł
Do koszyka

Kontrakt Paganiniego

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Dolnośląskie
Na opuszczonym jachcie dryfującym po Archipelagu Sztokholmskim znaleziono ciało młodej kobiety. Jej ubrania są suche, bez śladu soli, chociaż płuca ma pełne morskiej wody. Następnego dnia zostają o...
 
31,60 zł 31,92 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 30 %

Kontrakt Paganiniego

Książka (miękka)
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka
- 30 %

Kontrakt Paganiniego

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Dolnośląskie
Na opuszczonym jachcie dryfującym po Archipelagu Sztokholmskim znaleziono ciało młodej kobiety. Jej ubrania są suche, a płuca ma pełne morskiej wody. Następnego dnia zostają odkryte kolejne zwłoki,...
 
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 30 %

Hipnotyzer

Książka (miękka)
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka
- 30 %

Hipnotyzer

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Dolnośląskie
W środku grudniowej nocy psychiatrę Erika Marię Barka budzi telefon ze sztokholmskiego szpitala. Komisarz kryminalny Joona Linna prosi go o pilną pomoc – leczenie nieprzytomnego pacjenta, kt&...
 
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 30 %

Łowca

Książka (miękka)
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka
- 30 %

Łowca

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Dolnośląskie
Komisarz Joona Linna przebywa w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Okazuje się jednak, że policja znów potrzebuje jego pomocy, by wyjaśnić sprawę serii morderstw. Ofiar nie łączy nic, poza tym...
 
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej

Świadek

eBook (epub, mobi)
26,51 zł 27,90 zł
Do koszyka

Świadek

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Czarne
Seria: ZE STRACHEM
Okrutna zbrodnia burzy spokój w domu wychowawczym dla dziewcząt w środkowej Szwecji. Jedna z wychowanek została brutalnie zamordowana, a jej zwłoki ułożono tak, jakby ofiara bawiła się z mor...
 
26,51 zł 27,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej

Piaskun

eBook (epub, mobi)
28,41 zł 29,90 zł
Do koszyka

Piaskun

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Czarne
Pewnej zimowej nocy na moście kolejowym niedaleko Sztokholmu maszynista zauważa przy torach broczącego krwią człowieka. Ranny trafia do szpitala z rzadkim w tych okolicach ciężkim zakażeniem bakter...
 
28,41 zł 29,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej

Stalker

eBook (epub, mobi)
36,10 zł 38,00 zł
Do koszyka

Stalker

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Czarne
Seria: ZE STRACHEM
Kiedy do policyjnej skrzynki mailowej trafia krótki film przedstawiający kobietę w oknie, wszyscy uznają to za dziwny żart, ale już kilka dni później nikomu nie jest do śmiechu. Kobie...
 
36,10 zł 38,00 zł
Do koszyka Zobacz więcej

Plac zabaw

eBook (epub, mobi)
32,21 zł 33,90 zł
Do koszyka

Plac zabaw

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Czarne
Seria: Poza serią
Jasmin Pascal-Anderson jest porucznikiem w szwedzkiej armii. Podczas misji NATO w północnym Kosowie zostaje poważnie ranna, a jej serce zatrzymuje się na czterdzieści sekund. W stanie śmierc...
 
32,21 zł 33,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 50 %

Kontrakt Paganiniego - Outlet

Książka (miękka)
OUTLET
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka
- 50 %

Kontrakt Paganiniego - Outlet

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Czarne
Seria: ZE STRACHEM
Pewnej letniej nocy stary rybak dostrzega dryfujący po zatoce Jungfrufjärden uszkodzony jacht. Na pokładzie znajduje ciało dziewczyny. Jej płuca pełne morskiej wody, ale ubranie, skóra ...
OUTLET  
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 32 %

Świadek

Książka (miękka)
27,18 zł 39,90 zł
Do koszyka
- 32 %

Świadek

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Czarne
Okrutna zbrodnia burzy spokój w domu wychowawczym dla dziewcząt w środkowej Szwecji. Jedna z wychowanek została brutalnie zamordowana, a jej zwłoki ułożono tak, jakby ofiara bawiła się z mor...
 
27,18 zł 39,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 30 %

Stalker

Książka (miękka)
31,43 zł 44,90 zł
Do koszyka
- 30 %

Stalker

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Czarne
Kiedy do policyjnej skrzynki mailowej trafia krótki film przedstawiający kobietę w oknie, wszyscy uznają to za dziwny żart, ale już kilka dni później nikomu nie jest do śmiechu. Kobie...
 
31,43 zł 44,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 32 %

Świadek

Książka (miękka)
27,18 zł 39,90 zł
Do koszyka
- 32 %

Świadek

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Czarne
Okrutna zbrodnia burzy spokój w domu wychowawczym dla dziewcząt w środkowej Szwecji. Jedna z wychowanek została brutalnie zamordowana, a jej zwłoki ułożono tak, jakby ofiara bawiła się z mor...
 
27,18 zł 39,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 32 %

Piaskun

Książka (miękka)
27,18 zł 39,90 zł
Do koszyka
- 32 %

Piaskun

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Czarne
Pewnej zimowej nocy na moście kolejowym niedaleko Sztokholmu maszynista zauważa przy torach broczącego krwią człowieka. Ranny trafia do szpitala z rzadkim w tych okolicach ciężkim zakażeniem bakter...
 
27,18 zł 39,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 32 %

Plac zabaw

Książka (miękka)
27,18 zł 39,90 zł
Do koszyka
- 32 %

Plac zabaw

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Czarne
Jasmin Pascal-Anderson jest porucznikiem w szwedzkiej armii. Podczas misji NATO w północnym Kosowie zostaje poważnie ranna, a jej serce zatrzymuje się na czterdzieści sekund. W stanie śmierc...
 
27,18 zł 39,90 zł
Do koszyka Zobacz więcej
- 50 %

Świadek - Outlet

Książka (miękka)
OUTLET
Niedostępny
- 50 %

Świadek - Outlet

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Czarne
Okrutna zbrodnia burzy spokój w domu wychowawczym dla dziewcząt w środkowej Szwecji. Jedna z wychowanek została brutalnie zamordowana, a jej zwłoki ułożono tak, jakby ofiara bawiła się z mor...
OUTLET  
Niedostępny
Zobacz więcej
- 50 %

Świadek - Outlet

Książka (miękka)
OUTLET
Niedostępny
- 50 %

Świadek - Outlet

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Czarne
Okrutna zbrodnia burzy spokój w domu wychowawczym dla dziewcząt w środkowej Szwecji. Jedna z wychowanek została brutalnie zamordowana, a jej zwłoki ułożono tak, jakby ofiara bawiła się z mor...
OUTLET  
Niedostępny
Zobacz więcej
- 50 %

Hipnotyzer - Outlet

Książka (miękka)
OUTLET
Niedostępny
- 50 %

Hipnotyzer - Outlet

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Czarne
Seria: ZE STRACHEM
"Przekład z języka szwedzkiego Marta Rey-RadlińskaW środku grudniowej nocy psychiatrę Erika Marię Barka budzi telefon ze sztokholmskiego szpitala. Komisarz kryminalny Joona Linna p...
OUTLET  
Niedostępny
Zobacz więcej
- 50 %

Piaskun - Outlet

Książka (miękka)
OUTLET
Niedostępny
- 50 %

Piaskun - Outlet

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Czarne
Pewnej zimowej nocy na moście kolejowym niedaleko Sztokholmu maszynista zauważa przy torach broczącego krwią człowieka. Ranny trafia do szpitala z rzadkim w tych okolicach ciężkim zakażeniem bakter...
OUTLET  
Niedostępny
Zobacz więcej
- 50 %

Stalker - Outlet

Książka (miękka)
OUTLET
Niedostępny
- 50 %

Stalker - Outlet

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Czarne
Kiedy do policyjnej skrzynki mailowej trafia krótki film przedstawiający kobietę w oknie, wszyscy uznają to za dziwny żart, ale już kilka dni później nikomu nie jest do śmiechu. Kobie...
OUTLET  
Niedostępny
Zobacz więcej
- 50 %

Hipnotyzer - Outlet

Książka (miękka)
OUTLET
Niedostępny
- 50 %

Hipnotyzer - Outlet

Autor: Lars Kepler
Wydawca: Dolnośląskie
W środku grudniowej nocy psychiatrę Erika Marię Barka budzi telefon ze sztokholmskiego szpitala. Komisarz kryminalny Joona Linna prosi go o pilną pomoc – leczenie nieprzytomnego pacjenta, kt&...
OUTLET  
Niedostępny
Zobacz więcej
Znaleziono:  31 pozycji
Przeglądaj: 
Sortuj według:
  • Popularność rosnąco
  • Popularność malejąco
  • Od najstarszych
  • Od najnowszych
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Tytuł od A do Z
  • Tytuł od Z do A
  • Autor od A do Z
  • Autor od Z do A
  • Wydawca od A do Z
  • Wydawca od Z do A
Od najnowszych
Wyświetl:
  • 25
  • 40
  • 60
25
 
Uwaga: Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.